Dodatkowe informacje dla uczestników II Międzynarodowych Mistrzostw w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie o Puchar Przewodniczącego Regionu IPA Zakopane.

Komitet Organizacyjny Mistrzostw informuje, że z uwagi na bardzo duże zainteresowanie uczestnictwem w mistrzostwach zmuszony był wprowadzić zmiany w dotychczasowym programie

  1. Miejscem zakwaterowania uczestników i miejscem w którym odbędzie się Wielki Bal Narciarski na zakończenie mistrzostw będzie ośrodek AMW „REWITA” Kościelisko, ul. Nędzy Kubińca 101, 34-511 Kościelisko (poprzednio Wojskowy Dom Wypoczynkowy Kościelisko).

  2. W trakcie formalności meldunkowych pobierana będzie opłata miejscowa w kwocie 1,50 zł osobo/dzień.

  3. Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu lub przedłużenia pobytu w w/w ośrodku w preferencyjnej, specjalnie wynegocjowanej dla uczestników cenie tj. 80 zł za nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją. O chęci przedłużenia pobytu należy powiadomić organizatorów mailem lub telefonicznie.

  4. Uczestnicy zawodów oraz osoby towarzyszące zakwaterowani będą w pokojach 2 i 3 osobowych.

  5. Ośrodek posiada stronę internetową www.rewita.pl/koscielisko

  6. Przejazd z miejsca zakwaterowania na wyciąg narciarski Kotelnica Białczańska uczestnicy organizują sobie we własnym zakresie.

  7. Szczegółowy program mistrzostw oraz pakiety startowe i pobytowe uczestnicy otrzymają w biurze zawodów, które będzie funkcjonować w dniu 1 marca 2019 roku od godziny 15.00 w OW Rewita Kościelisko.

  8. Osoby, które nie korzystają z zakwaterowania, będą mogły odebrać swoje pakiety startowe w dniu zawodów tj. 2 marca 2019 roku w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska przy głównej kasie ośrodka od godziny 8.30 do godziny 9.30.

     

  9. W piątek 1 marca 2019 roku w dniu przyjazdu obok biura zawodów będzie do dyspozycji uczestników kawiarnia a w niej spotkanie zapoznawczo-integracyjne.

Za zmiany serdecznie przepraszamy, ale podyktowane one zostały chęcią zapewnienia komfortu uczestnikom i osobom towarzyszącym. Dzięki zmianom wszyscy uczestnicy zostaną zakwaterowani w jednym ośrodku, w którym odbędzie się również Wielki Bal Narciarski.

 

Z pozdrowieniem 

Maciej Kwak 606955997

Edward Kwak 668810662