Trzeci Wielki Weekend Miłośników Białego Szaleństwa 6 - 8 marca 2020

                                                  ZAPROSZENIE
      NA  TRZECI WIELKI WEEKEND MIŁOŚNIKÓW BIAŁEGO SZALEŃSTWA

                    „BIAŁKA TATRZAŃSKA 6-8 MARCA 2020 ROKU”

CZŁONKOWIE REGIONU IPA ZAKOPANE MAJĄ ZASZCZYT ZAPROSIĆ NA

„TRZECIE MISTRZOSTWA W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE

O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO IPA REGION ZAKOPANE”

 

Po raz trzeci pragniemy zaprosić wszystkich fanów „białego szaleństwa” na naszą imprezę. Gwarantujemy doskonałą zabawę zarówno na stoku, jak i na Wielkim Balu Narciarskim. Osobom chcącym skorzystać z zakwaterowania oferujemy noclegi w komfortowym, rodzinnym Ośrodku Wypoczynkowym „Limba” w Poroninie, który jest położony zaledwie kilka kilometrów od Białki Tatrzańskiej. W „Limbie” zorganizujemy również Wielki Bal Narciarski, podczas którego zapewnimy doskonałą zabawę, atrakcje i niespodzianki. Dla najlepszych narciarzy i snowboardzistów przygotowaliśmy puchary, dla każdego uczestnika pamiątkowy dyplom. Najlepsi będą rywalizować o cenne nagrody rzeczowe oraz o nagrodę główną. Biuro zawodów, obsługę techniczną oraz pomiar czasu zapewni Tatrzański Związek Narciarski, zabezpieczenie medyczne zagwarantuje Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Mistrzostwa odbywają się w kategoriach mężczyźni i kobiety oraz w formule OPEN – szczegóły w regulaminie zawodów.

Program:

6 marca 2020 roku - piątek

od godziny 15.00

Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym Limba w Poroninie na ul. Kośne Hamry 15 a

Wydawanie pakietów startowych

18.00

Obiadokolacja, wieczór integracyjny

 

7 marca 2020 roku - sobota

7.30

Śniadanie

Wyjazd do Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska

9.30-10.00

Oglądanie trasy slalomu giganta – trasa FIS I

10.30

Start I przejazdu

13.00

Start II przejazdu

w godz. 9.00-22.00

Możliwość jazdy na nartach/snowboardzie na terenie całego Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska

 20.00

Trzeci Wielki Bal Narciarski - w programie uroczysta kolacja, wręczenie nagród, pucharów i dyplomów, występ kabaretu „Śleboda”, zabawa z DJ-em w Ośrodku Wypoczynkowym „Limba” w Poroninie

8 marca 2019 roku - niedziela

Śniadanie, pożegnanie i wyjazdy uczestników

 Koszty uczestnictwa

Proponujemy trzy pakiety:

Pakiet startowo-pobytowy w cenie 300 zł – pakiet dedykowany dla osób chcących wziąć udział w zawodach i skorzystać z pobytu w OW „Limba” (pakiet zawiera: opłatę startową, całodniowy karnet narciarski w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska, obiad na terenie Kotelnicy Białczańskiej w dniu zawodów, uczestnictwo w Wielkim Balu Narciarskim z uroczystą kolacją, dwa noclegi w OW „Limba” w Poroninie, dwa śniadania, obiadokolacja w dniu przyjazdu)

Pakiet startowy w cenie 120 zł – pakiet dedykowany dla osób, które chcą wziąć udział w zawodach, a zakwaterowanie zorganizują sobie we własnym zakresie, lub nie będą korzystały z zakwaterowania (pakiet zawiera: opłatę startową, całodniowy karnet narciarski w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska, uczestnictwo w Wielkim Balu Narciarskim z uroczystą kolacją)

Pakiet pobytowy w cenie 270 zł – pakiet dedykowany dla osób towarzyszących zawodnikom (pakiet zawiera bilet turystyczny na kolej Kotelnica Białczańska oraz obiad na terenie Kotelnicy Białczańskiej w dniu zawodów,  uczestnictwo w Wielkim Balu Narciarskim z uroczystą kolacją, dwa noclegi w OW „Limba” w Poroninie, dwa śniadania, obiadokolacja w dniu przyjazdu)

Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu, lub późniejszego wyjazdu – koszt dodatkowej doby hotelowej wynosi 130 zł (HB) lub 110 zł (BB).

Zgłoszenia

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 31 stycznia 2020 roku. Warunkiem zarejestrowania zgłoszenia jest przysłanie wypełnionej „Karty zgłoszenia” elektronicznie na adres [email protected] lub listownie na adres IPA Region Zakopane, 34-500 Zakopane, ul. Jagiellońska nr 32 oraz opłata wybranego pakietu przelewem na konto IPA Region Zakopane (nr konta  42 1090 1838 0000 0001 3014 1004) z dopiskiem „mistrzostwa, imię i nazwisko uczestnika i region”. Ilość pakietów startowo-pobytowych oraz pakietów pobytowych jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku małej ilości zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do odwołania zawodów, przyjęte wpłaty na pakiety zostaną zwrócone.

 

Regulamin zawodów dostępny w osobnym pliku, uczestnicy zawodów zobowiązani są do indywidualnego wykupienia ubezpieczenia oraz złożenia oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w zawodach.

Zapraszamy na naszą stronę oraz na funpage IPA ZAKOPANE na Facebooku.

W razie pytań, szczegółowych informacji telefonicznie udzielają:

Maciej Kwak – tel. 606 955 997

Dariusz Kostańczuk – tel. 607 692 433

Edward Kwak – tel. 668 810 662

                                                                         Serdecznie zapraszamy!

                                                                             Servo per Amikeco